„Przeszłość zachowana w pamięci, jest częścią teraźniejszości"

- T. Kotarbiński

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Z przyjemnością informujemy, że w 46. rocznicę ukończenia Liceum, pragniemy wypełnić naszą ubiegłoroczną obietnicę, organizując kolejne Spotkanie Naszego Rocznika - w dniu     2. czerwca br. o godzinie 14.00 - tym razem w zmienionej nieco formule.

Uciekamy w„górki" - na łono natury, a konkretnie, proponujemy spotkanie w Ośrodku Wypoczynkowym DPS Ruda 102/k. Kamionki, nad zalewem. Ubiór swobodny (wygodny, bez sztywnych kołnierzyków). Dla zainteresowanych, zorganizujemy przejazd; miejsce zbiórki w Ropczycach o godz. 13.30. W Ośrodku można. wynająć i wypocząć (tanio)

w domkach letniskowych, także w dni przed i po spotkaniu. Utrzymujemy składkę

w wysokości 60 zł. Wpłaty prosimy dokonać najpóźniej do 10 maja br. na konto Jasia Pszenicznego w Banku PKO S.A., I Oddział w Ropczycach (z dopiskiem — Spotkanie czerwiec 2012). Wpłaty można dokonać także w dniu spotkania, lecz zgłoszenie o uczestnictwie i chęci skorzystania z noclegów w domku, prosimy potwierdzić organizatorom, nie później niż da 10 maja. Gorąco prosimy o jak najszersze rozpropagowanie tej informacji wśród naszych Koleżanek i Kolegów. Pozostając w przekonaniu, że uda nam się ponownie stworzyć miłą i koleżeńską atmosferę, na kolejnym Czerwcowym Spotkaniu - serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

Przy szwedzkim stole

Gościmy profesorów

Chwila odpoczynku po obiedzie

Profesorowie są z nami

Dobrze nam tu jest

Kolega dogląda grilla

Bigos już czeka

Śpiewamy na świeży powietrzu

Podwieczorek


Kontakt

Lokalizacja:
ul. Mickiewicza 12
39-100 Ropczyce

Sekretariat:
7:30 - 15:30

Telefon:
17 22 28 270

Email:
sekretariat@loropczyce.pl