Powiatowa Gala Wolontariatu!

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Powiatowa Gala Wolontariatu!

15 lutego 2018 roku w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbyła się Powiatowa Gala Wolontariatu 2017 zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Ropczycach.

Podczas uroczystości przyznano nagrody, wyróżnienia i statuetki osobom, instytucjom i firmom zaangażowanym w działalność wolontariacką. Nasze Liceum wnioskowało o przyznanie tytułu „Wolontariusz Roku 2017 Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego” Zakładom Magnezytowym Ropczyce S.A. Firma ta od lat wspiera różnorodne  działania szkoły na rzecz społeczności lokalnej. Kapituła konkursowa przychyliła się do wniosku Rady Pedagogicznej i Zakłady Magnezytowe Ropczyce S.A. otrzymały honorowy tytuł! Jest to dla naszej szkoły ogromna radość.

Gala była też okazją do zaprezentowania dorobku Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach w dziedzinie wolontariatu i kształtowania postaw altruistycznych. Ponadto młodzież uświetniła uroczystość występem artystycznym.

W Gali wzięło udział 40 uczniów Liceum. Była to dla nich okazja do poznania dokonań ludzi, którzy podejmują pracę na rzecz innych.

Galę prowadziła pani wicestarosta Bernadeta Frysztak. Uroczystość zaszczycili swoim udziałem: pani Małgorzata Rauch - Podkarpacki Kurator Oświaty, pani wicewojewoda Krystyna Podhalicz, pani poseł Józefa Hrynkiewicz, zastępca burmistrza Sędziszowa Małopolskiego – pan Piotr Kapusta, wicedyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej - ks. dr Piotr Potyrała, dyrektorzy szkół, placówek oświatowych oraz wielu innych gości.

Urszula Saj
Aneta Grabiec

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gościmy

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami