II Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

II Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy

  

11 grudnia 2016 roku w hali widowiskowo – sportowej w Ropczycach odbył się II Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Ropczycach.  Występy artystyczne, pokazy kulinarne, w tym wypieku chleba i świątecznych chałek, a także towary na ponad 50 kramach, wprowadzały odwiedzających w atmosferę świąt. Na stoisku wystawienniczym przygotowanym przez nasze Liceum można było kupić stroiki świąteczne, bombki ręcznie wykonane oraz pierniki i babeczki. Wszystkie ozdoby i słodycze wykonali uczniowie. Finansowego wsparcia akcji udzieliła Rada Rodziców, a opiekę nad młodzieżą sprawowały panie: Aneta Grabiec, Urszula Saj i Bożena Piekarska.

Uzyskane ze sprzedaży środki finansowe zostały przekazane Fundacji „PRO ALIA”, która podejmuje szereg działań wpierających osoby chore, niepełnosprawne, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.

Kiermasz, oprócz możliwości pozyskania środków na cele charytatywne, był też okazją  do promowania talentów artystycznych licealistów. Uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Danuty Kozak, pani Małgorzaty Rozmus, pani Barbary Sołdan, pani Anny Baj i pani Diany Bembenek przygotowali program muzyczny.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie kiermaszu, bo zawsze  „warto pomagać”!

Aneta Grabiec

Zobacz Galerie

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gościmy

Odwiedza nas 699 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami