III miejsce dla Szkolnego Koła Caritas Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

III miejsce dla Szkolnego Koła Caritas Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki  w Ropczycach

 

25 listopada br. w Rzeszowie odbyło się Jesienne Spotkanie Szkolnych Kół Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Na spotkanie zostali zaproszeni wolontariusze i opiekunowie SKC ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Naszą Szkołę reprezentowali pani Urszula Saj i ks. Damian Czyżewski. Spotkanie połączone było z ogłoszeniem wyników Diecezjalnego Konkursu SKC organizowanego pod patronatem biskupa Jana Wątroby. W konkursie, który został podzielony na rejony, wzięły udział SKC ze wszystkich typów szkół Diecezji Rzeszowskiej. Celem współzawodnictwa była ocena podejmowanych przez poszczególne Koła działań. Nasze Szkolne Koło Caritas zajęło III miejsce w rejonie obejmującym Ropczyce, Sędziszów Młp., Wielopole Skrzyńskie oraz sąsiednie miejscowości. Miejsce na podium bardzo cieszy, ponieważ jest to wyróżnienie dla działań licealnych wolontariuszy, którzy od początku powstania Koła z zaangażowaniem pracują na rzecz potrzebujących.

                                                                                                                              Urszula Saj

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami