Tego autora czytamy, tę książkę polecamy!

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Tego autora czytamy, tę książkę polecamy!

Na przełomie października i listopada 2016 r. w naszej Szkole odbył się konkurs z zakresu edukacji czytelniczej pt.: Tego autora czytamy, tę książkę polecamy! W ramach konkursu wszystkie klasy przygotowały plakaty promujące  wybraną książkę lub cykl wydawniczy danego autora dostępne w bibliotece szkolnej. Dzięki funduszom uzyskanym w ramach realizacji przez szkołę Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowe książki. Konkurs okazał się dobrą okazją dla uczniów  aby zapoznali się z zakupionymi nowościami. Klasy wykonały różnorodne prace, które w barwny i ciekawy sposób promowały wybrane tytuły książek. Uczniowie zaprezentowali nie tylko swoje preferencje czytelnicze, ale również pomysłowość i zdolności plastyczne. Plakaty zachwyciły techniką wykonania, kolorystyką oraz sposobem ujęcia tematu konkursu. Okazało się, że uczniowie mają rozległe zainteresowania, orientują się w najnowszej ofercie wydawniczej i mają wyrobione gusta czytelnicze. Po przeanalizowaniu 15 prac konkursowych Rada Pedagogiczna w głosowaniu tajnym wyłoniła zwycięzców, którymi są:

I miejsce klasa 2 E

II miejsce klasa 2 C

III miejsce klasa 1 E

Nagrodzonym klasom oraz ich wychowawcom – pani Sylwii Panek, pani Małgorzacie Rozmus oraz panu Bolesławowi Rząsie gratulujemy zwycięstwa zaś Radzie Rodziców naszej Szkoły dziękujemy za ufundowanie nagród.

Zobacz galerie

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Gościmy

Odwiedza nas 279 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami