Powroty absolwentów…

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Powroty absolwentów…

Jak co roku, we wrześniu, nasze Liceum odwiedzają liczne grupy absolwentów. 16 września 2016 roku do szkoły zawitała Agnieszka Kozub, studentka drugiego roku finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Agnieszka przekazała młodszym kolegom i koleżankom kilka cennych rad dotyczących wyboru studiów. Zapewniała, że klucz do sukcesu leży w pewności wyboru kierunku. Maturzyści nie powinni ulegać naciskom innych osób, lecz kierować się swoimi zainteresowaniami i pasjami. Agnieszka bardzo ciepło mówi o czasie spędzonym w naszych szkolnych murach. Stawiane tu wymagania są bardzo wysokie, co przełożyło się na jej znakomite wyniki matury.

Ale studia to nie wszystko. Nasza absolwentka podjęła wolontariat w „Akademii Przyszłości”, która od 2003 roku pomaga dzieciom w trudnej sytuacji życiowej. Jak mówi Agnieszka, w dzisiejszych czasach pracodawcy nie wymagają od swoich przyszłych pracowników tylko wiedzy teoretycznej, lecz także umiejętności miękkich, które można zdobyć właśnie poprzez działalność społeczną i charytatywną.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wizyty naszych absolwentów. 

Agata Kujda klasa IIIb

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gościmy

Odwiedza nas 291 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami