Najlepsi w powiecie nagrodzeni

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Najlepsi w powiecie nagrodzeni

 

20 września 2016r. w budynku starostwa powiatu ropczycko-sędziszowskiego odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów, nagród rzeczowych oraz finansowych za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne oraz sportowe i działalność społeczną za rok szkolny 2015/16. 

Uroczystość prowadził dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu- pan Stanisław Skiba. Zaproszonych gości -  dyrektorów, nauczycieli, rodziców oraz uczniów przywitał starosta powiatu ropczycko-sędziszowskiego – pan Witold Darłak.

Spośród nagrodzonych uczniów większość stanowiła młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach. Na 12 stypendiów przyznanych w tym roku szkolnym aż 11 otrzymali ropczyccy licealiści. Są to:

Kamil Roman

Kinga Kisiel

Karolina Pryga

Magdalena Golenia

Agata Kujda

Zuzanna Maroń

Dominika Mikos

Joanna Dzik

Katarzyna Michalska

Karol Smolak

Rafał Bieszczad

Ponadto nagrodą rzeczową wyróżniono trzech uczniów Liceum:

Weronikę Marciniec

Rafała Guzika

Justynę Cabaj

Jesteśmy dumni, że uczniowie naszej szkoły odnoszą tak liczne sukcesy w różnych dziedzinach. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy im kolejnych osiągnięć. Liczymy na to, że nadal będą godnie reprezentować i promować naszą szkołę, a także staną się wzorem dla  kolegów i koleżanek, dzięki czemu w przyszłym roku grono nagrodzonych się powiększy.

Zobacz Galerie

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Gościmy

Odwiedza nas 327 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami