Najlepsze głosy w powiecie

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Najlepsze głosy w powiecie

Oficjalnie nasza szkoła nie kształci artystów, ale … za kulisami się dzieje! Tak utalentowanych uczniów można ropczyckiemu Liceum tylko pozazdrościć! W tegorocznym, już XVIII Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się 7 kwietnia 2017 roku, najbardziej utalentowani wokaliści z naszej szkoły zebrali wszystkie możliwe nagrody. Marietta Piecuch zajęła ex aequo z zespołem w składzie: Barbara Cichoń, Wiktoria Cichoń oraz Martyna Gąsior pierwsze miejsce w kategorii język angielski. Również w kategorii język niemiecki naszym uczennicom: Marcelinie Bełzo i Klaudii Szewc przyznano pierwsze miejsce. Wszystkie licealistki, które startowały w konkursie, zajęły pierwsze miejsca! Poza konkursem na scenie wystąpili: Katarzyna Pacanowska i Marcin Ziobro, którzy zaprezentowali jako jedyni piosenkę w języku włoskim. Podczas konkursu panowała wspaniała atmosfera. Uczestnicy świetnie się ze sobą bawili, dlatego rywalizacja była dla nich przyjemnością. Podczas oczekiwania na wyniki zamiast napiętej, nerwowej atmosfery można było wyczuć ogrom radości i satysfakcji, bo każdy ze śpiewających zaprezentował się najlepiej jak umiał. Zwłaszcza nasi uczniowie mogą być z siebie dumni. Co jak co, ale to w końcu najlepsze głosy w całym powiecie!

 Zobacz Galerie

                                                                               Klaudia Szewc 3a

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami