Turniej o tytuł "Mistrza Szkoły"

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Turniej o tytuł "Mistrza Szkoły"

Po długiej zimie wiele osób może zauważyć u siebie spadek formy, ale nie dotyczy to dziewczyn z naszej szkoły!  Uczennice klas pierwszych i drugich pokazały na co je stać w międzyklasowych zawodach o tytuł Mistrzyń Szkoły 2016/2017. Walka pomiędzy czternastoma trzyosobowymi zespołami była tak wyrównana i zacięta, że musiała być rozegrana w dwóch turach: 10 i 13 lutego 2017 roku. Jeśli uważacie, że tyle sportu może się znudzić, to jesteście w błędzie! Oprócz niezapomnianych emocji i zaskakujących zwrotów akcji nie brakowało także wyjątkowych spotkań. Podczas turnieju naszą szkołę odwiedził Dominik Fabianowicz – absolwent Liceum,  obecnie student wychowania fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Okazał się on wspaniałym arbitrem. Funkcję tę pełnił razem z młodszymi kolegami z klas pierwszych. Jako doświadczony już siatkarz mógł także udzielić kilku trafnych wskazówek naszym zawodniczkom. Cóż można dodać? Wspaniałe wspomnienia, niesamowite emocje, niezapomniane chwile i piękne zwycięstwa, bo w końcu po takiej walce każdy team mógł czuć się wygranym. Nie można jednak zapomnieć o wyróżnieniu tych dwóch najlepszych drużyn. Tytuł Mistrzyń Szkoły otrzymały dziewczęta z klasy II C w składzie: Sylwia Ździebło, Justyna Cabaj, Patrycja Stachowicz, natomiast wicemistrzem został zespół z klasy II B w składzie: Gabriela Przydział, Joanna Ochał, Anna Strzałka. Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne rozgrywki.

Klaudia Szewc IIIa

 

 

Zobacz Galerie

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Gościmy

Odwiedza nas 327 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami