Karnawałowy zawrót głowy

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Karnawałowy zawrót głowy

Czyżby magia? Kto zaczarował nasze Liceum? To jakieś szaleństwo! Czarownice, postaci z baśni, kreskówek, filmów ... Karnawałowy zawrót głowy ogarnął wszystkich uczniów naszej szkoły! Każdy mógł być kimkolwiek zapragnął. Mało tego - najciekawsze pomysły indywidualne i inwencja całych klasy zostały nagrodzone. Hucznie obchodząc ostatki, w tłusty czwartek nie zapomnieliśmy także o tych, którzy nie mieli możliwości świętować. Uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w akcję charytatywną pod hasłem "Pączek dla Afryki". W ten sposób świętując, jednocześnie pomogliśmy potrzebującym naszego wsparcia. Myślę, że każdemu z naszych uczniów dopisywał wspaniały humor. Oby więcej tak wyjątkowych możliwości wspólnej zabawy!       

                                                                                             Klaudia Szewc klasa IIIA

Zobacz Galerie

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Gościmy

Odwiedza nas 449 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami