Akcja Narodowego Czytania w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Ropczycach

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Akcja Narodowego Czytania w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki
w Ropczycach

 

Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Ropczycach już po raz kolejny uczestniczyło w ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Akcję przeprowadził nauczyciel bibliotekarz Dorota Pleśniak-Sh’Hadeh we współpracy z p. Danutą Kozak nauczycielem j. polskiego i wychowawcą klasy 2d. Podczas przygotowań zostały wyszukane ciekawe fragmenty powieści H. Sienkiewicza Quo vadis oraz wybrano 14 uczniów chętnych do czytania. Akcję w naszej szkole przeprowadzono 5 września 2016r. O godz. 8:00 odczytano krótkie wprowadzenie i list inaugurujący akcję Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Następnie uczniowie klasy 2 d czytali wybrane fragmenty Quo vadis. Aby umożliwić uczestnictwo w Narodowym Czytaniu całej szkolnej społeczności i jednocześnie nie zakłócać procesu dydaktycznego, teksty były czytane przez szkolny radiowęzeł na początku każdej jednostki lekcyjnej. Na ostatniej lekcji nastąpiło krótkie podsumowanie i zakończenie Narodowego Czytania w naszej szkole. Dziękujemy uczniom klasy 2d: Przemysławowi Kujdzie, Konradowi Kalicie, Pawłowi Emirowowi, Jakubowi Harchutowi, Alicji Orzech, Wiktorii Totoń, Gabrieli Pazdan, Sebastianowi Czapce, Bartłomiejowi Bokocie, Pawłowi Sajowi, Jakubowi Wilkowi, Kacprowi Cabajowi, Patrycji Panek i Darii Gawor za zaangażowanie się w akcję Narodowego Czytania w naszej szkole.

Zobacz Galerie

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gościmy

Odwiedza nas 374 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami