Pomocników Świętego Mikołaja wciąż przybywa

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Pomocników Świętego Mikołaja wciąż przybywa

           

Grudzień jest dla wszystkich dzieci wyjątkowo radosnym miesiącem z powodu prezentów, które otrzymują z okazji „Mikołajek”, czy „Bożonarodzeniowej Gwiazdki”. Dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie  to również czas niecierpliwego wyczekiwania. Uczniowie oraz nauczyciele naszego Liceum po raz kolejny, w jeszcze liczniejszym gronie niż zwykle, zabawili się w pomocników Świętego Mikołaja i podarowali chorym dzieciom mnóstwo prezentów. W mikołajkowych paczkach znalazły się m.in.: zabawki, książki, gry edukacyjne, artykuły higieniczne, kosmetyki oraz słodycze. W imieniu obdarowanych podziękowania dla naszej szkoły przekazali pracownicy hospicjum, wdzięczni za okazane chorym dzieciom serce. Akcję przeprowadzili członkowie szkolnego koła PCK, jednak to bezinteresowność i hojność darczyńców stoi za jej powodzeniem.

 Bożena Piekarska

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gościmy

Odwiedza nas 309 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami