O Unii Europejskiej po angielsku, bez tajemnic!

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

O Unii Europejskiej po angielsku,
bez tajemnic!

13 listopada po raz kolejny młodzież naszego Liceum z dużym entuzjazmem wzięła udział w warsztatach pt. „European Union in English”  prowadzonych przez panią Sylwię Mazur  z Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct działającego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W tych wyjątkowych, interaktywnych zajęciach  prowadzonych w języku angielskim uczestniczyli tym razem uczniowie z klas 2B i 2C, którzy mieli możliwość nie tylko wykazania się znajomością języka obcego, ale również  poszerzenia wiedzy z zakresu UE.
Młodzież podczas lekcji  poznała m.in. zasady funkcjonowania Unii oraz jej instytucje. Prowadząca przybliżyła młodym Europejczykom również historię UE od samych jej początków, poprzez ważne traktaty  w historii wspólnoty i ukazała ich wpływ na dzisiejszy kształt Unii. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach i chętnie odpowiadali na pytania quizowe o tematyce unijnej. Przyjazna atmosfera podczas zajęć skłoniła wszystkich uczestników do wykonania pamiątkowego zdjęcia i uwiecznienia mile spędzonego czasu. 
Lekcje europejskie organizowane są dla uczniów Liceum  corocznie w ramach działalności Szkolnego Koła Europejskiego i cieszą się każdorazowo  dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Emilia Alberska, Natalia Rachwał kl.2b  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gościmy

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami