bieszczady22 kwietnia odbyła się premiera przedstawienia "Biesy i Czady...opowieści bieszczadzkie" w wykonaniu Szkolnego Teatru Cieni SKIA działającego w naszej szkole. Spektakl, którego reżyserką była pani Beata Prokop, opiekun koła teatralnego, opowiadał piękną historię nawiązującą do legendy o powstaniu Bieszczad. Aktorzy i widzowie zgromadzeni w piątkowe popołudnie w zaciemnionej sali poznali jedną z legend znakomicie zaprezentowaną przez uczniów - aktorów naszej szkoły, którymi byli: Hubert Bukowski (2C), Oliwia Fieńkowska (2A), Angelika Jopek (3B), Izabela Kontrabecka (2A), Roksana Kot (3B), Martyna Marć (2A), Julia Pietkiewicz (1E), Maria Zima (2A).
Ten olśniewający nastrojową muzyką i pomysłami scenograficznymi spektakl zrobił na widzach ogromne wrażenie. Wszyscy aktorzy i realizatorzy tego przedsięwzięcia musieli sięgnąć w głąb swojej wrażliwości, by stworzyć tak niezwykłą i oryginalną teatralną perłę…
Gratulujemy pomysłu!!!