mt_ignore
Od 1 września 2021 roku w naszej szkole gościliśmy uczennicę Idę Oxley z Niemiec, która w ramach projektu YFU międzynarodowej wymiany młodzieży uczestniczyła w zajęciach lekcyjnych ucząc się polskiej kultury, historii oraz języka. 
To był wspaniały czas, dzięki któremu udało nawiązać się przyjaźnie, zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie.W dniu pożegnania Ida zaprezentowała prezentację dotycząca nauki w niemieckiej szkole. To był wyjatkowy czas, bowiem Ida chciała osobiście pożegnać się z każdą klasą i nauczycielami.❤️
Wierzymy, że miesiące spędzone w naszym liceum będą przez Idę mile wspominane. Jesteśmy wdzięczni za wspólny czas i serdecznie zapraszamy.
Życzymy powodzenia i sukcesów w przyszłości. 
Ida, nasze serca i drzwi ropczyckiego liceum są dla Ciebie zawsze otwarte! ❤️
mt_ignore