W środę, 9 czerwca 2021r. w ogrodach kapucyńskich w Sędziszowie Małopolskim odbyło się podsumowanie konkursu wiedzy o kardynale Stefanie Wyszyńskim „Prymas Tysiąclecia – Człowiek nadziei naszych czasów”. Wzięło w nim udział ponad 200 uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego. W naszej szkole konkurs cieszył się dużą popularnością, ponieważ uczestniczyły w nim aż 54 osoby.

Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Ropczycach, Urząd Miejski w Sędziszowie Małopolskim oraz Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych wraz z Klubem Lidera Rzeczypospolitej – oddział podkarpacki. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, JE ks. abp. Adama Szala oraz JE ks. bp. Jana Wątrobę.

Dwie uczennice naszej szkoły otrzymały wyróżnienie: Zofia Gawron z klasy 1E oraz Dominika Warzocha z klasy 1C.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

 

mt_ignore