Pomimo trudnej sytuacji w kraju, uczniowie naszego Liceum dziarsko i z zapałem przystąpili w dniu 3 marca 2021r. do udziału w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego GALILEO. Pierwszy raz konkurs ten odbył się online. Nasi filologicznie uzdolnieni wychowankowie wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami z zakresu słownictwa, gramatyki i rozumienia tekstów pisanych z języka angielskiego. Tytuł laureata konkursu zdobyło aż 23 uczniów naszej szkoły w 4 kategoriach wiekowych, a 4 osoby uzyskały wyróżnienie.

 

Poniżej sukcesy naszych poliglotów:

W kategorii klas I (LO 4-letnie):

Aleksandra Bizoń 1E - 3 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa

Wiktoria Krypel 1B - 3 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa

Milena Bała 1E - 5 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa

Szymon Czaja 1D - 7 miejsce, dyplom laureata

Zofia Gawron 1E - 10 miejsce, dyplom laureata

Gabriela Lubelczyk 1C - 11miejsce, dyplom wyróżnienia

W kategorii klas II (LO 4-letnie) :

Julia Kozińska 2B4 - 5 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa

W kategorii klas II (LO 3-letnie) :

Aleksandra Brzoza  2D - 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Wiktoria Stróż 2C - 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Justyna Przywara 2C - 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Kamil Rudny 2D - 3 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa

Anastazja Chmura 2C - 3 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa

Gabriela Pękala 2B - 5 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa

Oliwier Stręk 2D - 5 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa

Bartosz Baranowski 2B - 5 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa

Szymon Kopera 2B - 7 miejsce, dyplom laureata

Martyna Ziemińska 2B - 7 miejsce, dyplom laureata

Zuzanna Nykiel 2B - 7 miejsce, dyplom laureata

Wiktoria Jewiarz 2C – 8 miejsce, dyplom laureata

Kinga Niwa 2B - 9 miejsce, dyplom laureata

Jakub Orzechowski 2B - 11 miejsce, dyplom wyróżnienia

Maria Mazan 2C - 13 miejsce, dyplom wyróżnienia

Faustyna Misiura 2A – 15 miejsce, dyplom wyróżnienia

W kategorii klas III (LO 3-letnie) :

Patryk Bereś 3D - 7 miejsce, dyplom laureata

Bartłomiej Ziemiński 3B - 9 miejsce, dyplom laureata

Karolina Maciołek 3B - 9 miejsce, dyplom laureata

Natalia Rachwał 3B - 10 miejsce, dyplom laureata

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

mt_ignore