mt_ignore

mt_ignore                                                     mt_ignore

21 maja 2021r. uczniowie naszego Liceum biorący udział w międzynarodowym programie Erasmus plus wzięli udział w spotkaniu zapoznawczo-integracyjnym online z Litwą, Niemcami oraz Słowacją. Tematem projektu był wpływ pandemii na życie ludzi w Unii Europejskiej ,,Wie hat Corona das Leben der Menschen in Europa verändert?. Naszą szkołę reprezentowały: Antonina Laska - 2C4, Wiktoria Stróż - 2C, Anastazja Chmura - 2C, Hanna Grzesiak – 2D4 oraz Milena Kłak - 2D4. W spotkaniu zorganizowanym przez nauczycieli języków obcych, panią Cecylię Szędzioł i panią Justynę Piątkiewicz oraz koordynatorów projektu z zagranicy uczestniczyli również inni uczniowie z naszego Liceum, którzy biorą udział w programie Erasmus+. 

Spotkanie online zostało przeprowadzone w radosnej atmosferze. Uczniowie z każdego kraju partnerskiego zaprezentowali na platformie E-Twinning zdjęcia, które ukazują ich codzienne życie w czasie pandemii. Przedstawili również swoje zainteresowania w formie filmików bądź wizytówek. Spotkanie umożliwiło nostalgiczny powrót wspomnieniami do pierwszego „projektowego” wyjazdu do Niemiec. Podjęto także pracę nad kolejnym etapem projektu.

Antonina Laska kl.2C4