fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Osiągnięcia w zawodach sportowych

Rok szkolny 2017/2018

 

Powiatowa  Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt–  2 miejsce

Borek Patrycja                   kl. 1a

Darłak Julia                       kl. 1d

Kicińska Julia                    kl. 1d

Kot Małgorzata                  kl. 2e

Miazga Aleksandra           kl. 1a

Pająk Magdalena              kl. 1d

Piecuch Maretta                kl. 3e

Pondo Amelia                    kl. 3a

Przybek Gabriela              kl. 1d

Przydział Gabriela            kl. 3b

Róg Justyna                      kl. 3c

Trałka Magdalena            kl. 1d

Wąsik Klaudia                  kl. 1a

Ździebło Sylwia                kl. 3c

 

Powiatowa  Licealiada w piłce ręcznej chłopców–  5 miejsce

 

Bełch Seweryn                  kl. 2d

Kłusek Kacper                   kl. 2c

Majka Błażej                      kl. 2c

Siuta Arkadiusz                 kl. 2e

Sypel Filip                          kl. 2e

Brzuszek Marek                kl. 2b

Tokarski Tomasz               kl. 3d

Włudyka Kornel                kl. 2d

Gorczyca Dominik            kl. 2d

Czaja Krzysztof                 kl. 1d

 

 

Rok szkolny 2016/2017

 

Powiatowy  Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt–  1 miejsce

Skład drużyny:

Amelia Pondo                   kl. 2a

Joanna Ochał                   kl. 2b

Emilia Pięta                       kl. 2b

Dominika Rojek               kl. 2b

Anna Strzałka                   kl. 2b

Justyna Róg                      kl. 2c

Kinga Kisiel                      kl. 2c

Patrycja Stachowicz        kl. 2c

Małgorzata Kot                 kl. 1e

Sylwia Ździebło                 kl. 1b

 

Finał wojewódzki  Licealiady w pływaniu”

Dominik Skiba                   kl. 3e           złoty medal w stylu grzbietowym

Michał  Siewierski            kl. 3e           brązowy medal w stylu motylkowym.

 

Powiatowa  Licealiada w piłce nożnej dziewcząt–  1 miejsce

Justyna Róg                       kl. 2c

Kinga Kisiel                       kl.2c

Patrycja Stachowicz         kl.2c

Justyna Cabaj                    kl. 2c

Amelia Pondo                    kl.2a

Emilia Pięta                       kl. 2b

Andżelika Strzałka           kl. 2b

Małgorzata Kot                 kl.1e

Kamila Birkowska            kl. 3c

Klaudia Świniuch             kl.1b

 

Powiatowa  Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt–  1 miejsce

Anna Mazan                      kl. 1a

Małgorzata Kot                 kl. 1e

Gabriela Przydział           kl. 2b

Sylwia Ździebło                kl. 2c

Justyna Róg                      kl. 2c

Marietta Piecuch             kl. 2e

Marzena Rogala              kl. 3b

Weronika Woźniak        kl. 3b

 

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt– 2 miejsce

Małgorzata Kot        kl. 1e

Klaudia Świniuch    kl. 1b

 

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym chłopców– 2 miejsce

Patryk Król    kl. 3e

Rafał Sroka   kl. 3d

 

 Powiatowa  Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt–  2 miejsce

Gabriela Bieszczad             kl. 3a

Monika Kipa                        kl. 3a

Weronika Woźniak            kl. 3b

Sylwia Daniel                      kl. 3c

Paulina Krajewska             kl. 3d

Gabriela Przydział              kl. 2b

Justyna Róg                         kl. 2c

Sylwia Ździebło                  kl. 2c

Marietta Piecuch                kl. 2e

Małgorzata Kot                  kl. 1e

 

Powiatowa  Licealiada w piłce ręcznej chłopców – 3 miejsce

Mateusz Sowa                     kl. 3e

Dominik Wnęk                    kl.1c

Bartłomiej Ryszka              kl. 1c

Jakub Wlezień                    kl.1c

Eryk Ziajor                          kl. 1c

Błażej Majka                       kl. 1c

Kacper Kłósek                    kl. 1c

Marek Brzuszek                 kl. 1b

Ernest Teper                       kl.1e

 

Powiatowa  Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt – 3 miejsce

Kinga Ziajor                      kl. 3c

Sylwia Daniel                    kl. 3c

Karolina Stręk                   kl. 2e

Marietta Piecuch              kl. 2e

Justyna Cabaj                   kl. 2c

Patrycja Stachowicz        kl. 2c

Sylwia Ździebło                kl. 2c

Gabriela Przydział           kl. 2b

Małgorzata Kot                kl. 1e

 

Półfinał Wojewódzki Licealiady w badmintonie- 1 miejsce

Magdalena Golenia    kl. 2a

Kinga Górz                    kl. 3c

 

Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych  chłopców

 Wojciech Przydział    kl. 3e           2 miejsce

Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych  dziewcząt

 Małgorzata Kot        kl.1e           3 miejsce 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

 1 miejsce

Marcelina Cabaj       kl.2c 

Kamila Birkowska     kl. 2c

Katarzyna Pociask    kl. 2c 

Justyna Cabaj          kl. 2c

Kinga Kisiel             kl. 1c

Patrycja Stachowicz  kl. 1c

Justyna Róg            kl. 1b

Amelia Pondo          kl. 1b

Anna Strzałka          kl. 1b

Emilia Pięta             kl. 1b

Joanna Ochał           kl. 1b

 

Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt

 2 miejsce

 Skład drużyny: Kipa Monika, Ziajor Monika, Brandys Patrycja- kl. 2a, Daniel Sylwia, Cichoń Wiktoria, Cabaj Weronika, Duliban Anna- kl. 2c, Przydział Gabriela- kl. 1b

 Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców

 1 miejsce

 Skład drużyny: Fabianowicz Dominik-kl.3e, Kwiatek Dominik, Kocaba Marcin, Kozek Marcin, Czernikowski Michał-kl.3d, Cielak Wojciech-kl.3b, Nawała Przemysław-kl.3a, Ochał Bartłomiej-kl.2c

 

Powiatowa Licealiada w pływaniu

 Zawody indywidualne

Dominik Skiba –       kl. 2e  1 miejsce stylem grzbietowym

Michał Siewierski-     kl. 1e  2 miejsce stylem motylkowym

Sztafeta dziewcząt- styl dowolny 6x 50 m -1 miejsce

Skład sztafety: Patrycja Pasierb, Gabriela Pasierb, Justyna Motyka- kl. 3e, Anna Duliban- kl.2c

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt

1 miejsce

Skład drużyny: Aleksandra Niemiec, Małgorzata  Bokota - kl. 3c, Kinga Ziajor, Monika Kipa- kl.2a, Sylwia Daniel-kl. 2c,Marietta Piecuch, Karolina Stręk, Sylwia Ździebło- kl.1e

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

II miejsce

Skład drużyny: Wojciech Lepak, Tomasz Bielatowicz- kl. 3a, Bartosz Waszczuk-kl. 3c, Dominik Fabianowicz- kl.3e, Przemysław Rygiel- kl. 3d, Piotr Świder, Marcin Ziobro -kl.2d, Mateusz Sowa- kl. 2e

Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

Skład drużyny: Małgorzata BokotaMarcelina Cabaj, Wiktoria Cichoń, Sylwia Daniel, Katarzyna Pociask-kl. II c, Paulina Krajewska, Andżelika Zawadzka-kl. 2b, Monika Kipa-kl.3a, Gabriela Zięba –kl. 3c

Rejonowa Licealiada w szachach drużynowych

3 miejsce

Drużyna w składzie:  Monika Strzałka-kl.3e, Maciej Walczyk-kl. 2e, Patryk Świętoń-kl.2d, Konrad Kalita–1d,

Powiatowa Licealiada-  zawody w tenisie stołowym chłopców

1 miejsce

Szkołę reprezentowali: Michał Woźny, Rafał Sroka- kl. 3d

 

Powiatowa Licealiada w Indywidualnych biegach przełajowych  chłopców

Michał Siewierski       kl. 2e    miejsce 6

 

Powiatowa Licealiada w Indywidualnych biegach przełajowych  dziewcząt

Karolina Sobczyńska  kl.3b      miejsce 3

Turniej Piłki Nożnej D

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców

 IV miejsce

 Skład drużyny: Damian Baran, Miłosz Harchut, Bartosz Wasz czuk- kl. 3c,Kamil Świętoń, Michał Woźny- kl. 3d,, Maciej Ogrodnik,Jakub Róg,Tomasz Tokarski, Paweł Emirow- kl.1d

ziewcząt o Puchar Starosty Ropczycko-Sędziszowskiego

3 miejsce

Drużyna w składzie:  Antonina Gwiżdż, Agata Grabowa, Justyna Motyka - kl. 3e,

Kamila Birkowska, Marcelina Cabaj, Wiktoria Cichoń, Kinga Górz, Katarzyna Pociask,

 Anna Duliban - kl. 2c, Andżelika Zawadzka - kl. 2b, Amelia Pondo - kl.1a

 

Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Ropczycko-Sędziszowskiego

4 miejsce

Drużyna w składzie:  Michał Woźny,  Kamil Świętoń- kl.3d, Bartosz Waszczuk,

Damian Baran, Michał Harchut- kl. 3c, Jakub Róg ,Maciej Ogrodnik – kl. 2d , Pweł Emirow, Tomasz Tokarski- kl.1d

Powiatowa Licealiada – szachy drużynowe

1 miejsce

Skład drużyny: Monika Strzałka- kl. 3e, Maciej Walczyk- kl. 2e,

Patryk Świętoń- kl.2d, Konrad Kalita – 1d,

 

Powiatowa Licealiada –Piłka ręczna chłopców

3 miejsce

Skład drużyny: Tomasz Bielatowicz, Przemysław Nawała, Adrian Wiktor-kl. 3a, Marcin Bochenek, Wojciech Cielak-kl. 3b, Marcin Kocaba-kl. 3d, Piotr Świder-kl. 2d, Mateusz Sowa-kl. 2e, Kamil Andreasik-kl. 1e  

 

Powiatowa Licealiada-  zawody w tenisie stołowym dziewcząt

5 miejsce

Szkołę reprezentowały: Patrycja Hendzel- kl. 3d, Agata Grabowy- kl.3e

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami