"Koci Dzień" w naszym Liceum

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

"Koci Dzień" w naszym Liceum

 

24 września 2018 roku pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach, gdyż tego dnia, zgodnie z tradycją, uczniowie klas drugich przygotowali dla młodszych koleżanek i kolegów otrzęsiny. Młodzież klas pierwszych prezentowała swoje umiejętności w wielu różnorodnych konkurencjach: występ klasowy, bieg w workach, rzut do kosza, wyścig z jajkiem, rysowanie karykatur wychowawców, quiz wiedzy o szkole, turniej „Jaka to melodia”, rywalizacja w łakomstwie – słodkości należało zjadać bądź to szybko, bądź wybiórczo (obgryzanie delicji). Wychowawcy uczniów klas pierwszych mieli okazję sprawdzić swoje zdolności artykulacyjne w łamańcach językowych. Humory dopisywały wszystkim, śmiechu było co niemiara, cztery godziny lekcyjne minęły w mgnieniu oka. Chociaż dyplomy za pierwsze, drugie i trzecie miejsce odebrały kolejno klasy: IC, IA, IB, to tego dnia wszyscy byli zwycięzcami: z oddaniem poświęcili się rywalizacji, poznali się lepiej, sprawdzili swoje możliwości, wykazali pomysłowość, poczucie humoru i dystans do siebie. Oby te cechy towarzyszyły im przez wszystkie lata nauki w Liceum. Życzymy samych sukcesów w nowej szkole!

kp

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami